Заходи

7 клас

 Географічний КВК. Африка.


Мета:    підвищити інтерес учнів до предмету, закріпити та поглибити знання отримані під час вивчення теми «Африка»;  розвивати в учнів пізнавальний інтерес до всього нового та невідомого; розвивати індивідуальні здібності учнів, аналізувати, порівнювати та обирати головне.

Обладнання: географічні карти атласу, таблиці, фотографії, кросворди, додатковий матеріал, слайди
  
КВК – проводиться для учнів 7 класу. Його можна проводити між класами та групами учнів у класі. Питання та завдання даного КВК містять як матеріал підручника з географії для 7 класу так і додатковий матеріал.
Всі конкурси розраховані на три групи учнів – команди. Команди отримали випереджаюче завдання, згідно якого вони повинні дати назву команді і представити її всім присутнім, болільникам та журі. Виконання завдань конкурсів оцінюється за 12 бальною системою. За порушення дисципліни протягом заходу з команди знімаються бали.

_____________________________________________________


 7 клас
Географічна подорож "Таємниці Бермудського трикутника"
Мета: удосконалити та збагатити знання учнів з фізичної географії, географії материків та океанів; надати учням можливість продемонструвати навички роботи з картами, додатковим матеріалом, вміння застосовувати набуті знання на практиці, у нестандартних ситуація; виховувати почуття відповідальності

Обладнання: географічні карти, підручник, додаткові джерела знань, комп’ютерна підтримка, відеофільм

____________________________________

7 клас
Географічна подорож 
"Рекорди материка Евразія" 

Мета: удосконалити та збагатити знання учнів з фізичної географії, географії материків та океанів; надати учням можливість продемонструвати навички роботи з картами, додатковим матеріалом, вміння застосовувати набуті знання на практиці, у нестандартних ситуаціях; виховувати почуття відповідальності; підвищити інтерес учнів до предмету.

Обладнання: географічні карти, підручник, додаткові джерела знань, комп’ютерна підтримка (відео, фото матеріали, презентація).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...