субота, 24 червня 2017 р.

ЗНО з географії-2017

   У 2017 році зовнішнє незалежне оцінювання з географії відбулося 12 червня.
   Результати зовнішнього незалежного оцінювання з географії були розміщені на інформаційних сторінках учасників 23 червня.
   У процесі визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100–200 балів був встановлений поріг «склав/не склав» – мінімальний тестовий бал, який за виконання сертифікаційної роботи міг отримати учасник із мінімальним рівнем знань. На основі тестового бала кожного учасника, який подолав поріг «склав/не склав», було визначено його рейтингову оцінку за шкалою 100–200 балів.
   Випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, які обрали географію для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, отримали оцінку за шкалою 1–12 балів. У такому разі в процесі визначення результату був використаний тестовий бал, отриманий учасником за виконання всіх завдань сертифікаційної роботи.
   У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник зовнішнього оцінювання може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти. Апеляційні заяви щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання з географії можна подавати протягом 5 календарних днів із дня офіційного оголошення результатів зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета, ураховуючи день оголошення.
   
   До вашої уваги матеріали ЗНО з географії 2017 року:
1. Характеристика сертифікаційної роботи з географії 

2. Завдання сертифікаційної роботи зовнішнього незалежного оцінювання з географії 

3. Правильні відповіді на завдання сертифікаційної роботи

4. Таблиця переведення тестових балів сертифікаційної роботи з географії у рейтингову оцінку (за шкалою 100 – 200 балів)

5. Таблиця відповідності тестових балів оцінкам рівня навчальних досягнень з географії за шкалою (1 – 12 балів) 

За матеріалами http://testportal.gov.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...